Petycja o angielskie TMGC+C i konkurs

Posted by smeg on 29.04.2009, 11:14

Administratorzy amerykańskiego forum o Tamagotchi, TamaTalk.com postanowili wystosować do Bandai petycję z prośbą o wyprodukowanie anglojęzycznej wersji Tamagotchi Plus Color. Zależy im na tym, aby jak najwięcej osób wypełniło ankietę, której wyniki zostaną przesłane do Bandai, dlatego na zachętę jeden wylosowany uczestnik wygra darmowe japońskie TMGC+C!

Ankietę do wypełnienia znajdziecie pod tym linkiem. Możecie brać w niej udział do końca maja. Jeżeli potrzebujecie pomocy (ankieta jest po angielsku), kliknijcie na "Więcej..." pod tym newsem.

Jako osobę, od której dowiedzieliście się o ankiecie, wpiszcie mój email: admin@tama-world.pl. Z góry dziękuję smile.gif

1. Na początek przewiń stronę na dół i kliknij w link "Tamagotchi Color Survey".

2. Pierwsze pytanie to sprawdzenie, czy jesteś człowiekiem, a nie robotem. Musisz podać wynik prostego dodawania (np. 2+80) i kliknąć Continue. Czerwony napis "The answer to the security question is incorrect" oznacza, że podałeś błędną odpowiedź.

3. Na następnej stronie kliknij Next.

4. Odpowiedzi na pytania z gwiazdką są obowiązkowe. Jeśli znasz angielski, możesz odpowiedzieć także na pytania bez gwiazdki, w których trzeba wpisać własną opinię.

5. Would you be interested in buying an English language Tamagotchi Color? - czy jesteś zainteresowany kupnem angielskiej wersji Tamagotchi Color?

6. What is the most you think you would spend to buy a Tamagotchi Color? - ile maksymalnie mógłbyś wydać na kupno Tamagotchi Color? Odpowiedź wybieramy spośród podanych wartości w dolarach. 10$ to ok. 34 zł, 50$ - 175 zł.

7. Which features would you like to see added to your next Tamagotchi? - jakie funkcje dodałbyś do nowej wersji Tamagotchi? Pytanie nieobowiązkowe, odpowiedzi udzielamy po angielsku. Kliknij Next.

8. How many Tamagotchis do you already own? - ile Tamagotchi posiadasz?

9. Which version(s) of Tamagotchi do you already own? - jakie wersje Tamagotchi posiadasz?

10. Which Tamagotchi version is your favorite? - która wersja jest Twoją ulubioną?

11. Which Tamagotchi design is your favorite? - który kolor obudowy jest Twoim ulubionym? Możesz podać jego nazwę, np. "V6 Purple Flames" albo opisać po angielsku jego wygląd.

12. What do you like the most about Music City and/or TamaTown? - co najbardziej lubisz w Music City i/lub w Tamatown? Pytanie nieobowiązkowe.

13. What do you *NOT* like about Music City and/or TamaTown? - czego NIE lubisz w Music City i/lub Tamatown? Pytanie nieobowiązkowe.

14. Are you a boy or a girl? - jesteś dziewczyną czy chłopakiem? Female oznacza kobietę, male - mężczyznę.

15. How old are you? - ile masz lat? Podaj swój wiek liczbą.

16. Which state do you live in? If not living in the USA, which country do you live in? - w jakim stanie mieszkasz? Jeśli nie jesteś z USA, w jakim kraju mieszkasz? Wpisujemy Poland, czyli Polska.

17. This is your chance to tell Bandai anything you want. All comments will be forwarded along with this survey. What kinds of things do you like about Tamagotchi? Not like? Ideas? Things you'd love to see? This is your chance to tell Bandai anything tama related! What do you want to say? - tutaj możesz powiedzieć Bandai wszystko co chcesz. Co lubisz w Tamagotchi, czego nie lubisz, jakie masz pomysły. Oczywiście po angielsku. Pytanie nieobowiązkowe. Potem kliknij Next.

18. What is your email address? - jaki jest Twój adres email?

19. Where did you hear about this contest? - skąd dowiedziałeś się o tym konkursie? Wpisz mój adres email, czyli admin@tama-world.pl. Kliknij Submit.

20. Koniec smile.gif Teraz czekaj do końca maja, żeby dowiedzieć się, czy wygrałeś.

:: Komentarze 9