Aktualno¶ci
Czat
Forum
Download
Linki
Kontakt

Do poczytania
Jak rozpoznać różne wersje Tamagotchi
Historia Tamagotchi
Tamadepa - raj dla fanów
Znalazłe¶ się wła¶nie na stronie po¶więconej w cało¶ci wirtualnym zwierzaczkom, jakimi s± Tamagotchi. Wbrew pozorom zabawa z Tamagotchi to nie tylko karmienie, gry i sprz±tanie, ale także mnóstwo innych możliwo¶ci. To zrozumiałe, że nie o wszystkich wiesz - niektóre tricki naprawdę ciężko odkryć samemu. Na szczę¶cie znajdziesz je na tej stronie! Jej zawarto¶ć dotyczy zabawki Tamagotchi Connexion w wersji 4, 4.5 i 5. Wkrótce zamierzamy jednak rozszerzyć j± o porady dotycz±ce V3. Tymczasem zapraszamy do korzystania z dostępnych tricków, kodów i zestawień, a także do wypowiadania się na naszym forum!Tamagotchi Corner Shop 3! :: 24.02.2008, 13:25 :: Autor: smeg

W sieci pojawiły się już screeny z nowej gry na Nintendo - Tamagotchi Corner Shop 3. Dla tych, którzy nigdy nie mieli do czynienia z poprzednimi wersjami wyjaśniamy, że obie oparte były na formule opieki nad Tamagotchi. W pierwszej prowadziliśmy własną działalność gospodarczą - piekarnię, kwiaciarnię, gabinet stomatologiczny czy salon piękności. Druga natomiast oferowała możliwość kierowania siecią sklepików, barów i kręgielni.

Według portalu gry-online.pl ogólne założenia trzeciej części gry nie odbiegają zbytnio od poprzednich wersji. Mamy tylko nieco więcej możliwości:

"Gracz po raz kolejny ma okazję do tego żeby zająć się zarządzaniem własnym sklepem. Akcja trzeciej odsłony cyklu rozgrywa się w miasteczku Tamagotchi. Tym razem gracz może wybierać pomiędzy kilkoma różnymi rodzajami biznesów. Oprócz znanych z poprzednich gier z serii Corner Shop sklepów ze zwierzętami są to teraz między innymi zajmujące się wypiekiem chleba piekarnie, obiekty sprzedające lody, czy też firmy specjalizujące się w planowaniu przyjęć. Cechą wspólną wszystkich tych biznesów jest to, że są one zamieszkiwane przez tytułowe stworki, które pojawiają się na dodatek w nieznanych wcześniej odmianach.

W chwilach wolnych od pracy gracz zajmuje się przede wszystkim tworzeniem własnego parku rozrywki, w którym może spędzać wolny czas z przyjaciółmi. Park sukcesywnie wzbogacany jest o nowe elementy, wśród których nie brakuje fontann czy ogrodów. Wiele elementów dekoracji należy dopiero odblokować żeby móc z nich skorzystać. "

Screeny z gry możemy obejrzeć na stronie portalu gamespot.com. Data premiery nie jest jednoznacznie określona - niektóre źródła mówią o czerwcu 2008, inne o drugim lub trzecim kwartale 2008 roku.

Komentarze
No comments have been made yet.
<< 1 >>

Dodaj komentarz
Nick
E-mail (opcjonalnie)
;):weirdo::unsure::s:roll::push::puke::oh::o:love::idea::huh::hmm::eek::amazed::\'(:P:O:D:@:):$8)
BoldItalicUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptShadow TextGlow TextFont colorFont FamilyFont SizeFont AlignmentTeletypeHorizontal LineMarqueeQuoteFlash ImageImageE-mail linkhyperlinkList
Pozostało znaków:
CAPTCHA
Powered by Fusion News © 2006 - 2009, FusionNews.net.
Wykazy i opisy
Spis postaci
Co wyro¶nie z mojego Tamagotchi?
Zdjęcia Tamagotchi w różnych sytuacjach
Lista przedmiotów dostępnych w grze
Pami±tki
Opisy gier
Tamatown
Ciekawostki

Porady
Instrukcja obsługi
Karmienie
Tajne kody
Praca, szkoła, przedszkole
Swatka i rozmnażanie
Generowanie punktów
Spis postaci
Co wyro¶nie z mojego Tamagotchi?
Lista przedmiotów dostępnych w grze
Ciekawostki
Tajne kody
Generowanie punktów
Co wyro¶nie z mojego Tamagotchi?
Zwiększanie więzi rodzinnych (bonds per)
JamesChaplin1 opowiada o FamiTama i V5
Zdjęcia
Instrukcja obsługi
Plotki o V5.5
Tłumaczenie testu z Tama Zone
Instrukcja obsługi
Zdjęcia

Image and video hosting by TinyPic

Tamagotchi4Ever