Aktualno¶ci
Czat
Forum
Download
Linki
Kontakt

Do poczytania
Jak rozpoznać różne wersje Tamagotchi
Historia Tamagotchi
Tamadepa - raj dla fanów
Znalazłe¶ się wła¶nie na stronie po¶więconej w cało¶ci wirtualnym zwierzaczkom, jakimi s± Tamagotchi. Wbrew pozorom zabawa z Tamagotchi to nie tylko karmienie, gry i sprz±tanie, ale także mnóstwo innych możliwo¶ci. To zrozumiałe, że nie o wszystkich wiesz - niektóre tricki naprawdę ciężko odkryć samemu. Na szczę¶cie znajdziesz je na tej stronie! Jej zawarto¶ć dotyczy zabawki Tamagotchi Connexion w wersji 4, 4.5 i 5. Wkrótce zamierzamy jednak rozszerzyć j± o porady dotycz±ce V3. Tymczasem zapraszamy do korzystania z dostępnych tricków, kodów i zestawień, a także do wypowiadania się na naszym forum!Tamagotchi V5.5? :: 17.02.2008, 13:40 :: Autor: smeg

Jeszcze nie zdążyliśmy nacieszyć się wersją V5, a już Bandai wspomina o wypuszczeniu na rynek kolejnej odsłony Tamagotchi. Na razie jest to tylko mała wzmianka na ich oficjalnej stronie internetowej, ale zapewne wkrótce możemy spodziewać się szerszych informacji. Przetłumaczyłam dla was fragment artykułu:

"Nowe Tamagotchi Connection oferuje największy jak dotąd wybór kolorów obudowy, gier, nowych postaci (w sumie 53) i 144 pamiątek do kolekcjonowania. Tamagotchi Connection V5 zadebiutowało w styczniu i wiekszość osób na terenie kraju mogła je nabyć za cenę 14.99$. W lipcu zostanie wypuszczona na rynek odswieżona wersja Tamagotchi Connection V5, a także Tamagotchi Pedometer, Tama-watchi i nowa seria Gotchi Gear (ceny od 5.99$ do 12.99$)."

Jak wiadomo, Bandai zaserwowało nam juz "odswieżoną V4" - czyli V4.5. Czy i tym razem możemy liczyc na wersję "ileśtam i pół"? Wkrótce się tego dowiemy.

Dla ciekawskich: Tamagotchi Pedometer to nic innego, jak krokomierz, czyli urządzenie do zliczania ilosci kroków, jaką przeszliśmy. Jego poprzednią wersję mozecie zobaczyć tutaj. Tama-watchi to prezentowany w jednym z wcześniejszych newsow zegarek w kształcie Tamagotchi, zawierający kilka minigier. Gotchi Gear to wszelkie Tama-breloczki, pokrowce i maskotki.

Komentarze
No comments have been made yet.
<< 1 >>

Dodaj komentarz
Nick
E-mail (opcjonalnie)
;):weirdo::unsure::s:roll::push::puke::oh::o:love::idea::huh::hmm::eek::amazed::\'(:P:O:D:@:):$8)
BoldItalicUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptShadow TextGlow TextFont colorFont FamilyFont SizeFont AlignmentTeletypeHorizontal LineMarqueeQuoteFlash ImageImageE-mail linkhyperlinkList
Pozostało znaków:
CAPTCHA
Powered by Fusion News © 2006 - 2009, FusionNews.net.
Wykazy i opisy
Spis postaci
Co wyro¶nie z mojego Tamagotchi?
Zdjęcia Tamagotchi w różnych sytuacjach
Lista przedmiotów dostępnych w grze
Pami±tki
Opisy gier
Tamatown
Ciekawostki

Porady
Instrukcja obsługi
Karmienie
Tajne kody
Praca, szkoła, przedszkole
Swatka i rozmnażanie
Generowanie punktów
Spis postaci
Co wyro¶nie z mojego Tamagotchi?
Lista przedmiotów dostępnych w grze
Ciekawostki
Tajne kody
Generowanie punktów
Co wyro¶nie z mojego Tamagotchi?
Zwiększanie więzi rodzinnych (bonds per)
JamesChaplin1 opowiada o FamiTama i V5
Zdjęcia
Instrukcja obsługi
Plotki o V5.5
Tłumaczenie testu z Tama Zone
Instrukcja obsługi
Zdjęcia

Image and video hosting by TinyPic

Tamagotchi4Ever